🔙
Advertisement:
One atta Time
Want to help support the site and remove the ads? Become a patron via patreon or donate through paypal.
Correct 0 +1 Incorrect 0 +1 Score 0 options ↻ Reset Score ➔ Skip Problem
Solve each problem.
A store had 6 packs of paper for $11.82. How much would it cost if you were to buy 5 packs?
$
Check Answer✔ Submit
Advertisement: