🔙
Advertisement:

One atta Time

Want to help support the site and remove the ads? Become a patron via patreon or donate through paypal.
Correct 0 +1 Incorrect 0 +1 Score 0 options ↻ Reset Score ➔ Skip Problem
Waiting on your teacher to grade.
COMPLETE!
Correct!
Incorrect
Use the double numberline to solve the problems.
A builder could get 2 sheets of sheetrock for $6. If he bought 14 sheets, how much money would he have spent?
sheetrock price
Check Answer✔ Submit
Advertisement: