🔙
Advertisement:
One atta Time
Want to help support the site and remove the ads? Become a patron via patreon or donate through paypal.
Correct 0 +1 Incorrect 0 +1 Score 0 options 🔧 Customize ↻ Reset Score ➔ Skip Problem
A pet store sold two gerbils in one week. If each of the gerbils cost five dollars, how much money would they have made?
Check Answer✔ Submit
Advertisement: